O nás

Jsme s vámi už více jak 25 let

Společnost RAMI CZ s.r.o. se zaměřuje na výrobu elektrotechnických materiálů, vede vlastní velkoobchod, světelné studio a nabízí doplňkové služby či servis. Zárukou kvality je více jak pětadvacetiletá tradice.

Tým dobrých lidí a víra ve vlastní produkt

Při zakládání společnosti v roce 1994 jsem měl v hlavě jasnou vizi. Vyrábět zboží, které lidem přinese užitek. Všechno to začalo u indikačních svítidel. Po více než čtvrtstoletí existence společnosti jsme si toho naložili mnohem víc. Podnikáme v oborech, o kterých se mi tehdy ani nesnilo. Musím říct, že za to, kde dnes RAMI CZ s.r.o. je, stojí tým spolehlivých, kreativních a pozorných lidí. Jsem rád, že tuto zaměstnaneckou základnu můžeme stále rozšiřovat a dodávat tak našim zákazníků to, co potřebují.

RNDr. Radovan Minář

Nejde jen o jednu součástku. Nabízíme celý komplex služeb

Realizace výroby je pro nás až druhý krok. Nejprve zajistíme vyjádření orgánů státní zkušebny a dalších institucí. Po fázi logistiky přijde také zaškolení prodejců smluvních obchodních partnerů. Takže vás i vaše zaměstnance naučíme používat každý nový výrobek.

Během projektů jsme získali know-how a celou řadu neocenitelných zkušeností. Navázali jsme spojení s předními zahraničními firmami a oblast našeho podnikání stále rozšiřujeme. Nové projekty bereme jako příjemné výzvy a nebojíme se do nich pustit.

Zaujali jsme vás
nebo chcete poradit?
Kontaktujte nás.