Pracujte v RAMI

Naše hlavní principy a pravidla práce v RAMI

  • Jsme tým, a táhneme za jeden provaz
  • Osobně odpovídáme za svoji práci
  • Udržujeme přátelskou atmosféru v kolektivu
  • Udržujeme vztahy s dodavateli
  • Udržujeme vztahy se zákazníky
  • Řídíme se právními předpisy a našimi interními směrnicemi
  • Dbáme na kvalitu a bezpečnost práce
  • Pracujeme na zajištění zastupitelnosti mezi pozicemi
  • Klademe důraz na vzdělávání

Vyberte pobočku a podívejte se na volné pozice

The theology differs from sect to sect, some assert that salvation is granted to all, some that its is earned and others that it can anassignmenthelp.com be achieved by faith alone

Účetní společnosti

Pro naši společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici účetní společnosti. Hlavní náplní práce bude spolupráce na administrativní a ekonomické agendě, mzdová a personální agenda, pokladní doklady, zpracování kontrolního hlášení a daňová přiznání.

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti v oboru min. 3 roky
  • kompletní znalost podvojného účetnictví a platné české účetní legislativy s důrazem na zákon o DPH a zákon o daních z příjmů
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • pečlivost, zaměření na detail
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, přesnost, pečlivost, učenlivost, loajalita

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti, která je na trhu více než 25 let
  • férové platové ohodnocení za práci na HPP
  • samostatnou a zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí
  • zaměstnanecké benefity jako jsou slevy na firemní produkty a příspěvky na obědy
  • nástup možný ihned

Fakturant/-ka Uničov

Náplň práce

  • zpracování dodacích listů, skladových dodavatelských faktur, dodavatelských dobropisů
  • fakturace zákazníkům
  • aktivní komunikace s dodavateli a kolegy na centrálním příjmu
  • archivace účetních dokladů
  • vedení pokladny

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického směru nebo praxe na obdobné pozici
  • znalost fakturace a příjmu zboží
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • orientace na zákazníka, komunikační dovednosti

Nabízíme

  • zaškolení a zaučení pod vedením zkušeného kolegy
  • 4 týdny dovolené
  • zaměstnanecké benefity jako jsou slevy na firemní produkty a příspěveky na obědy

Prodejce elektromateriálu Hranice

Náplň práce

  • zejména komunikace se zákazníky a prodej elektroinstalačního materiálu
  • vychystávání zboží na základě požadavků obchodního oddělení
  • příjem, kontrola a naskladnění přijatého zboží od dodavatelů
  • kontrola vychystaného materiálu před expedicí ze skladu

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru, elektro výhodou
  • znalost elektromateriálu výhodou
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk. B výhodou
  • organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • fyzická zdatnost

Nabízíme

  • zaměstnanecké benefity

Chcete u nás pracovat? Kontaktujte nás :)