• Úvod
  • T-LED – Náš dodavatel LED technologií

T-LED – Náš dodavatel LED technologií

  • 12. 03. 2024
  • Vyškov

Rádi bychom Vám představili jednoho z našich dodavatelů osvětlení.

T-LED je inovativní firma specializující se na vývoj a výrobu moderních LED osvětlovacích řešení. Od svého založení se stali předním hráčem na trhu s LED technologiemi, díky svému zaměření na kvalitu, příznivé ceny a zákaznický servis.

Kvalita produktů a rychlé dodání je pro T-LED absolutní prioritou. Všechny výrobky procházejí kontrolami a určitými postupy, aby se zajistilo, že zákazníci obdrží objednané zboží v požadované kvalitě, bezpečně zabalené a v nejkratším možném termínu. Tím si získávají důvěru svých zákazníků a budují dlouhodobé vztahy po celé ČR.

V neposlední řadě se zaměřují na poskytování vynikajícího zákaznického servisu. Jejich odborný tým zákaznické podpory je připraven pomoci s jakýmkoliv dotazem nebo problémem a zajistit, aby zákazníci měli pozitivní zkušenost s jejich produkty a službami.

Široká nabídka produktů

Co všechno vlastně nabízí? Gró produktů už dávno nejsou pouze LED pásky, zdroje a profily pro jejich instalaci. Nabídka se rozšířila mimo jiné o produkty pro chytrou domácnost mezi které patří například ovladače řady dimLED.

Vybírat můžete také z široké nabídky LED panelů, LED trubic a nebo osvětlení do interiéru či venkovních svítidel.

Redesign e-shopu

Aktuálně si T-LED prochází kompletním redesignem e-shopu. Mění korporátní identitu, upravují logo a produktové kategorie.

Můžete se tedy těšit na nový a přehlednější design, který usnadní orientaci při výběru produktů a řešení aktuálních potřeb zákazníků.

Na své si přijdou, jak profesionálové, kteří přesně vědí, co chtějí nebo hobíci, kteří prozkoumávají sortiment pro další projekt, tak i zákazníci, kteří nemají s LED osvětlením žádné zkušenosti a teprve se s tím seznamují.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás :)